2. El Klima Alım Satım

2. El Klima Alım Satım

Mersin Mezitli Klima Servisi ile Mersin’in hangi bölgesinde olursanız olun anında servis hizmetlerinden faydalanmanız mümkün. Tecrübeli olan çalışanlarımız dahilinde klimalara yönelik tüm sorunların giderilmesi esas alınmaktadır. Sorunlardan ziyade montaj veya demontaj hizmetleri vermekteyiz.

Montaj ve demontaj hizmetlerinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.
Klima bakım ve onarım hizmetlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Bunların yanı sıra 2. el klima alım satım işlemlerine yönelik çalışma göstermekteyiz. Kaliteli hizmetlerin sunulduğu sitemizde, ikinci el ürün paylaşımlarına yer vermekteyiz. İhtiyacı olanlar bu şekilde alım – satım yapabilir. Bu aşamada aracı olarak güvenli alışveriş sistemini sunmaya devam etmekteyiz. Kısacası ödemelere yönelik herhangi bir sorun yaşanmaması esas alınmaktadır. Uzman ekibimiz eşliğinde tüm bakım, onarım ve montaj servislerimizden de anında faydalanabilirsiniz. Yine bu alanda da tüm sorunların çözüme kavuşması adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Haftanın 7 günü boyunca müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizi Adresimizde ziyaret ederek veya telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir